Portfolio

Etüv Cihazı Tamiri

Etüv Cihazı Tamiri ve Satışı

Etüv, belirli sıcaklıklarda mikrop üretme, sterilize etmekte, ısıtma, pişirme, veya kurutma amaçlı kullanılan laboratuvar fırınıdır. Etüvler değişik hacimlerde olup, sıcaklık 60 °C ile 250 °C arasında analog veya dijital termostat ile ayarlanabilen iki kat saç levhadan oluşmuş, hava geçirmez yapıdadırlar.

Etüv’lerin genel genel kullanım alanlarına bakıldığında, Mikrop öldürmede, cerrahi aletlerin dezenfekte edilmesi, deneysel mikrop üretiminde ve çeşitli kumaş, kürk, kauçuk, vb. alanlarda dezenfekte amaçlı kullanılırlar.

Etüv aynı zamanda Sıcak Ortam Adıyla da bilir. Sterilizasyon, kurutma, nem alma, pişirme amaçlarıyla farklı sektörlerde kullanılmaktadır. Etüv cihazları konusunda güvenilir ve dayanıklı markalara kolay bir şekilde firmamızdan ulaşabilirsiniz. Bu Cihazların fiyatları yerli ve ithal malzemeye göre değişiklik göstermektedir.

Etüv, etüv fiyatları, etüv nedir ne işe yarar, etüv ne işe yarar, etüv nüve, etüv İngilizce, etüv kullanma talimatı gibi merak edilen konular hakkında araştırmalar yapılmaktadır.

Belirli bir sıcaklık elde ederek mikrop üretme, sterilize etmek,ısıtmak,pişirmek ve

kurutma amaçlı olarak kullanılan laboratuvar fırınlarına etüv denilmektedir.

Farklı özellik ve hacimlere sahip olan

teknoloji harikası cihazlar da sıcaklık 60 °C ile 250 °C

arasında analog veya dijital termostat ile ayarlanabilen, sağlam ve

dayanıklı iki kat saç levhadan üretlmiş ve hava geçirmez özelliktedir. Etüv cihazları her alanda kullanılabilen, paslanmaz malzemeden üretilen malzemeler arasındadır.

Etüv Cihazı Tamiri Bakımı Onarımı İçin bize ulaşabilirsiniz.

WordPress Theme built by Shufflehound.                                                                                                                     © Copyrigh © Tüm Hakları Saklıdır.  AKZEN KALİBRASYON ®
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Hemen Ara