Hakkımızda

AKZEN KALİBRASYON 

  TS EN ISO/IEC 17025 standartlarına uygun ulusal ve uluslar arası izlenebilir kalibrasyon faaliyetleri, medikal cihaz satışı, medikal cihaz bakım onarımı,  kalibrasyon sistem danışmanlığı, cihaz – kalibratör satışı, cihaz tamiri ve kalibrasyon eğitimleri konularında, endüstrinin farklı alanlarındaki kuruluşlara uzun yıllar verilen başarılı hizmetlerin oluşturduğu tecrübe ve bilgi birikimiyle 2011 yılından beri hizmet vermektedir.

Boyutsal, basınçterazisıcaklıkkuvvetmedikal ve ihtiyaca yönelik diğer kalibrasyon hizmetlerinin yanısıra saha çalışmaları ile de sanayinin ihtiyaç duyduğu alanlarda ulusal / uluslararası standartlarda izlenebilir kalibrasyon hizmetleri ile müşteri beklentilerine cevap vermeyi amaçlayan laboratuvarımız; cam malzeme, hız-devir-metraj, nem ölçer kalibrasyonları ve bir dizi diğer alanlarda da izlenebilir kalibrasyon hizmetleri vermektedir. Ayrıca kalibrasyon bilgilendirme eğitimi ve firmalar bünyesinde oluşturulacak kalibrasyon laboratuvarlarının kurulması için destek ve eğitim hizmetleri, cihaz – kalibratör üretimi ve satış – pazarlaması da faaliyetlerimiz kapsamındadır

Vizyonumuz: Kaliteli ve güvenilir cihaz satışı ve  Kalibrasyon olanaklarını geliştirmek, ölçme belirsizliklerini en aza indirmek ve müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu konularda en iyi hizmeti veren laboratuvarlar arasında olmaktır.

Misyonumuz:  Uluslar arası kabul görmüş standartlara uygun, eğitimli ,etkin ve ileri görüşlü personeller ile kaliteden ödün vermeden müşteri ihtiyaçlarına hızlı ve kesin çözüm sunmak.

WordPress Theme built by Shufflehound.                                                                                                                     © Copyrigh © Tüm Hakları Saklıdır.  AKZEN KALİBRASYON ®
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Hemen Ara