Portfolio

Contec Ekg Cihazı Tamiri ve Bakım Onarımı

Contec Ekg Cihazı Tamiri ve Bakım Onarımı

Elektrokardiyografi’yi (EKG); kalp kasının ve ileti ağının çalışmasını incelemek üzere, kalpte meydana gelen elektriksel faaliyetin kaydedilmesiyle elde edilen ileti kayıtları olarak açıklamak mümkün.

Kalp ve damar hastalıklarının tanısı için kullanılan EKG elektriksel aktivitenin ölçülmesi amacıyla kullanılmaktadır. EKG cihazının diğer adı ise elektrokardiyografi olarak bilinmektedir. Peki, EKG nedir, neden çekilir?

Bilinmesi Gerekenler

EKG’nin, kalpteki rahatsızlıkları tam olarak tanıma konusunda yetersiz kaldığı noktalar çok. EKG’deki bozukluklar her zaman gerçek kliniği yansıtmayabiliyor.

EKG, kalp hastalıklarının teşhisinde hekimin muayene bulguları, tahliller ve filmlerle birlikte değerlendirildiğinde daha fazla yardımcı olabiliyor.

EKG bugün hekimlere yardımcı olan modern bir tetkik metodudur. Bununla beraber EKG kalpteki rahatsızlıkları tam bir doğrulukla göstermez. Çünkü EKG kayıtlarının normal sınırları çok geniştir. Ayrıca bir kalp hastasının EKG’si normal görünebileceği gibi EKG’si bozuk gibi görünen kişinin kalbi sağlam olma ihtimali vardır.

EKG kalp hastalıklarının teşhisinde hekimin muayenede bulduğu araz ve belirtiler ile birlikte değerlendiğinde ve diğer tahlil ve filmler de göz önünde bulundurulduğunda yardımcı olur. Aksi takdirde EKG yanıltıcı da olur. En hassas Elektrokardiyograflar SQUİDlerde bulunur.

Teknik Servis Hizmeti Sağladığımız bası EKG cihazı markaları;

Contec Plusmed Comen Medwelt Nıhon Kohden Petaş Yasen

Firstmed Bionet Healt Plus Ekg Cihazları Kalibrasyonu Tamiri ve bakım onarımı

Contec Ekg Cihazı Tamiri ve Bakım Onarımı için bize buradan ulaşabilirsiniz.

WordPress Theme built by Shufflehound.                                                                                                                     © Copyrigh © Tüm Hakları Saklıdır.  AKZEN KALİBRASYON ®
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Hemen Ara