Portfolio

AKZENLAB Işık Kabini

AKZENLAB Işık Kabini

Işık Kabini Kalibrasyonu ve Satışı

TQC Renk kabinleri her türlü görsel inceleme için çok farklı türde aydınlatma koşulları yaratır. Çoklu olarak da seçilebilen ışık kaynakları parlaklık, yüzey dokusu, kusurlar ve metamerizmin incelenmesini mümkün kılar.

Işık Kabinleri 60, 120 ve 150 cm olmak üzere 3 boyutta mevcuttur. Cihazlarda,  gözleme tablası, ve çalışma zamanı sayıcısı da standarttır. Hem iç hem de dış yüzeyi, ilgili norma uygun en yüksek kalite boya ile kaplanmıştır. Işıklar arasında titreme olmaksızın geçiş yeteneği kabini son derece sabit tutar. Cihazlar 110/220V seçim anahtarıyla donatılmıştır.

Standart ışık kaynakları altında renk değerlendirmesi yapılmasında ve renk karşılaştırmalarında tercih edilir. Doğal gün ışığına iyi bir alternatif olan D65 gün ışığının yanısıra TL84, D50, TL83, F-INCA ,UV, U30 ve daha birçok ışık kaynağı seçeneği olan modeller mevcuttur.
4 veya 5 ışık kaynaklı modeller mevcut olup 60-120 ve 150 cm gözlem alanlı, masaüstü ve askılı tip standart modeller mevcuttur. Ayrıca farklı ölçü ve özelliklerde ışık kabinleri de portföyümüzde bulunmaktadır.

Işık Kabini

Işık kabini, aynı renkteki ürünleri büyük bir hassasiyetle üretmeye çalışan her yerde gereklidir. Renk kabini olarak da adlandırılan ışık kabini, farklı ışık koşullarında bile aynı rengin izleyiciyi etkilemesini sağlar.

Işık kaynaklarının türleri arasında yapay gün ışığı (D65), mağaza veya ofis ışığı (TL84), ev ışığı (A) ve D65’e göre tanımlanan bir UV bileşeni içeren D65 vardır. Işık kabini ek bir UV ışığı ile sipariş etmek de mümkündür.

WordPress Theme built by Shufflehound.                                                                                                                     © Copyrigh © Tüm Hakları Saklıdır.  AKZEN KALİBRASYON ®
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Hemen Ara